KURUMSAL

Maysa Yapı; kaliteli ürünleri, modern tasarımları ve uygun fiyatları ile tüketicilerine ulaşmaktadır. Satış öncesi ve sonrasında sağladığı müşteri memnuniyeti ile farkını ortaya koyan Maysa Yapı, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kendisini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir. MaysaYapı 2015 yılından itibaren kendi bünyesine katmış olduğu Fotoselli kapı, Alüminyum doğrama, 90 derece kapılar, Gölgelendirme sistemleri, Zip perde, Giyotin Cam ile hizmet vermektedir. Uygun ödeme koşullarıyla satın alma alışkanlıklarını değiştiren Maysa Yapı, kaliteyi uygun fiyat ile sunmayı ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ
Maysa Yapı “2015 yılında kurulmuş ve bugüne değin otomasyon ve inşaat sektöründe müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON “edinmiştir.

MİSYONUMUZ
Maysa Yapı, 2015 yılında kurulmuş ve bugüne değin otomasyon ve inşaat sektöründe müşteri memnuniyetini, belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendisine “MİSYON” edinmiştir.

https://youtu.be/qVneplowLE8?si=UCfmvTt6aXcQwib7
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@maysayapi.com mail adresimizden yada (0216) 324 11 64 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.