Hastane Kapıları

HERMETİK FOTOSELLİ KAPI (HERMETİC SLİDİNG DOORS)
Sésamo fotoselli kayar kapı ses ve yalıtım gereksinimleri şartlandırılmış ortamlar için kullanılır.Ameliyathanelerde, müşahede odalarında, karantina odalarında, temiz odalarda ve ilaç, gıda ve mikro elektronik endüstrilerinde geniş bir uygulama alanına sahiptir.

Bununla birlikte konferans salonu, müzik odası, ofisler ve daha fazlasındaki gürültüyü azaltmaya yöneliktir. ERMETIKA, eloksallı alüminyum kenar kapı paneli ile aynı hizada olduğu için hijyenik yapısı sayesinde öne çıkıyor.
Bu kapı, büyük bir aşırı basınç veya düşük basınç olduğunda hava geçirmez bir şekilde kapalı kalır ve toz, parçacık veya mikrop yayılmamasını garanti eder. Sürgülü kapıların çok önemli avantajları, soğuk duman geçirmez olmalarıdır.

Basit çalışma prosedürleri ile kapıya dokunmadan bile çeşitli çalıştırma seçeneklerine sahiptir. Ermetika kayar kapı, hem manuel hem de otomatik versiyonda mevcuttur. Kapı, gümüş eloksallı alüminyum profillere, 60 mm eş düzlemli panel kalınlığına, HPL veya paslanmaz çelikten dış kaplamaya sahip bir çevre çerçevesine sahiptir. Silikon contalar kapının 4 tarafına da monte edilmiştir.

Tüm modeller ayrıca manuel kullanımda da mevcuttur.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@maysayapi.com mail adresimizden yada (0216) 324 11 64 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.